struktura firmy

STRUKTURA FIRMY
telefon email
Dyrektor zarządzający
Krzysztof Bartkowski 506 004 001 k.bartkowski[@]galicja-tymbark.pl
Dyrektor handlowy
Robert Gądek 506 004 034 r.gadek[@]galicja-tymbark.pl
Księgowość
Krystyna Urbań„ska 506 004 014 k.urbanska[@]galicja-tymbark.pl
Kadry
Elżbieta Trystuła 506 004 021 e.trystuła[@]galicja-tymbark.pl
Biuro obsługi Klienta
506 004 010 nowysacz[@]galicja-tymbark.pl
506 004 011
Rozliczenia opakowań
Krystyna Nosal 506 004 027 k.nosal[@]galicja-tymbark.pl
Dział zaopatrzenia
Grzegorz Czapliński 506 004 049 g.czaplinski[@]galicja-tymbark.pl
Brand Manager (opiekunowie produktów):
WODY i NAPOJE: Pepsi, Coca-Cola, Hoop, Piwniczanka, Muszynianka, Ustronianka, Hellena, Oshee
PIWO: Pilsweizer
Kamil Rajski 506 004 017 k.rajski[@]galicja-tymbark.pl
MASPEX: Mokre, Suche, Lubella, Agros, Horeca
PIWO: Carlsberg, Vanpur
Robert Gądek 506 004 034 r.gadek[@]galicja-tymbark.pl
Marzena Wojtaczka 506 004 090 m.wojtaczka[@]galicja-tymbark.pl
PIWO: Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Sulimar, Perła,
INNE: Żywiec-Zdrój, Nałeczowianka, Zbyszko, Red Bull
Anna Kopeć 506 004 012 a.kopec[@]galicja-tymbark.pl
Alkohole mocne oraz wino
INNE: Kryniczanka, Jurajska, Foodcare, Wysowianka, Cisowianka, Orzech, Unilever, Pudliszki, Nescafe, Lipton i inne
Tadeusz Piszczek 506 004 076 t.piszczek[@]galicja-tymbark.pl
Kierownik Logistyki
Andrzej Pałka 506 004 015 a.palka[@]galicja-tymbark.pl
Dział IT i Analiz
Iwona Michalik 506 004 096 i.michalik[@]galicja-tymbark.pl
Dawid Ogurek 506 004 097 d.ogurek[@]galicja-tymbark.pl